Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

DEVELİ ŞEHİR MEZARLIĞI GENİŞLİYOR

Büyükşehir Belediyesinin de desteğiyle ilçemiz şehir mezarlığına 224 adet yeni mezar açma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Yeni mezarlık alanının sınırlarını belirlemesinin ardından ekip ve ekipmanlara çalışmaların hızla devam ettiğini belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Develi Belediyesi olarak her yıl düzenli olarak şehir merkezindeki mezarlıklarımızın bakım, onarım ve temizliğini yapıyoruz. Bunun yanı sıra yeni mezarlık alanları da oluşturuyoruz. İlçemizin en büyük mezarlığı olan şehir mezarlığında genişletme çalışmalarına başladık. Mevcut mezarlık alanının yanındaki arazide ekiplerimiz düzenleme çalışmalarına başladı. Develimiz için önemli bir ihtiyaç olan yeni mezar açma çalışmalarında bizlere ekip ve ekipman desteği sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı hemşerimiz Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ediyorum” dedi.

DEVELİ DEN HABER

DEVELİ ŞEHİR MEZARLIĞI GENİŞLİYOR Büyükşehir Belediyesinin de desteğiyle ilçemiz şehir mezarlığına 224 adet yeni mezar açma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yeni mezarlık alanının sınırlarını belirlemesinin ardından ekip ve ekipmanlara çalışmaların hızla devam ettiğini belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Develi Belediyesi olarak her yıl düzenli olarak şehir merkezindeki mezarlıklarımızın bakım, onarım ve temizliğini yapıyoruz. […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
betmatik mariobet betvole slot siteleri perabet en iyi casino siteleri slot oyna tipobet365