Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

SERBEST BÖLGE VE ORGANİZE ARASINDAKİ 3 KİLOMETRELİK YOL HAYIRLI OLSUN!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Serbest Bölge ve Organize Sanayi Bölgesi arasında bulunan geçiş yolunda son aşamaya geldiklerini yakında sanayicilerin hizmetine inceledi. Serbest Bölge ve Organize Sanayi Bölgesi arasında bulunan yolda, genişletme, asfaltlama ve ağaçlandırma çalışmalarımız devam ediyor.

Serbest Bölge ve Organize Sanayi arasını birleştiren yolda son aşamaya gelmek üzere olduklarını söyleyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Yol çalışmasını tamamlamış bulunmaktayız. Ağaçlandırması ve yeşillendirilmesi kaldı. Onun haricinde asfalt ve kaldırımlar tamamlandı. Toplamda gidiş geliş 3 kilometre iki şerit halinde yolu asfaltlamış olduk. Burada yoğun tır ve kamyon trafiği var. Bundan dolayı da burası oldukça sıkıntılı bir bölgeydi. Dolayısıyla fabrikaların yüklerini taşımada, lojistik köye gitmek için bu yol oldukça fazla kullanılıyordu. Şu anda burası tamamlanmış oldu. Yenilediğimiz 2 kilometrelik yol, sanayicilerimize önemli katkılar sunacak.  Serbest Bölgemize, Kayseri Organize Sanayi’sine ve sanayicilerimize hayırlı olsun. Yaptığımız çalışmada 5000 tonun üzerinde asfalt kullandık. 5600 metre bordür kullandık. Dolayısıyla oldukça yoğun güzel bir çalışma oldu. Hayırlı olsun.” dedi.

SERBES BÖLGE YOLU TAMAMLANDI

SERBEST BÖLGE VE ORGANİZE ARASINDAKİ 3 KİLOMETRELİK YOL HAYIRLI OLSUN! Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Serbest Bölge ve Organize Sanayi Bölgesi arasında bulunan geçiş yolunda son aşamaya geldiklerini yakında sanayicilerin hizmetine inceledi. Serbest Bölge ve Organize Sanayi Bölgesi arasında bulunan yolda, genişletme, asfaltlama ve ağaçlandırma çalışmalarımız devam ediyor. Serbest Bölge ve Organize Sanayi arasını […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
betmatik mariobet betvole slot siteleri perabet en iyi casino siteleri slot oyna tipobet365