Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

VATANDAŞLARIMIZIN HERZAMAN YANINDAYIZ

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, mahallelerde ziyarette bulunarak, vatandaşların görüş ve önerilerini dinleyip  maske mesafe ve temizlik konusunda uyarılarda bulundu. Başkan Özdoğan ayrıca  mahalle halkına maske, çocuklara ise oyuncak dağıttı.

Başkan Özdoğan’ın ziyaretine Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cemile Taş eşlik etti. Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ve beraberindekiler cadde ve sokakları tek tek dolaşarak eksikleri yerinde tespit etti.

Yukarı Mahalle, Beğendik ve Yediağaç Mahalleleri’nde ikamet eden vatandaşlarla tek tek konuşan Başkan Özdoğan şöyle konuştu;

“Güneşli bir Hacılar gününde vatandaşlarımızın taleplerini isteklerini ve  önerilerini dinleme fırsatı bulduk. Uzun zamandır istediğimiz ve özlediğimiz bir ortamdı. Gerek Yukarı Mahalle gerekse Beğendik ve Yediağaç Bölgemizdeki ailelerimizle ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Halkımızın Ramazan’ını tebrik ederken onların sorun ve taleplerini de yerinde inceleme fırsatı bulduk. Gördüğümüz üzere Hacılar halkı pandemi kurallarına uyuyor, bu da bizleri çok sevindiriyor. Bizler bugüne kadar ilçe halkımızla hep iç içe olduk. Onların hep yanında olduk olmaya da devam  edeceğiz.”

   Ziyaretlerde Başkan Özdoğan vatandaşlara maske dağıtırken çocuklara oyuncak, gençlere ise kitap hediye etti.

VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

VATANDAŞLARIMIZIN HERZAMAN YANINDAYIZ Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, mahallelerde ziyarette bulunarak, vatandaşların görüş ve önerilerini dinleyip  maske mesafe ve temizlik konusunda uyarılarda bulundu. Başkan Özdoğan ayrıca  mahalle halkına maske, çocuklara ise oyuncak dağıttı. Başkan Özdoğan’ın ziyaretine Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cemile Taş eşlik etti. Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ve beraberindekiler cadde ve sokakları […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!