Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

 

POLİS TEŞKİLATIMIZIN 176. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN…

 

Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Bilgin, “Vatandaşlarımızın huzur ve emniyeti için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, gerektiğinde tereddüt etmeden canını ortaya koyan polisimiz, şanlı geçmişiyle milletimizin her zaman övgüsünü, sevgisini ve takdirini kazanmıştır.

 

Her koşulda milletimizin yanında olan emniyet teşkilatımız, yasalar çerçevesinde kamu düzeninin korunması, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için görevlerini bugüne kadar lâyıkıyla yerine getirdiği gibi bundan sonra da milletimizden aldığı güçle en iyi şekilde devam ettireceğine inancımız tamdır.

 

Şerefli bir görevi ifa eden Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

POLİS TEŞKİLATIMIZIN 176. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

  POLİS TEŞKİLATIMIZIN 176. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN…   Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.   Bilgin, “Vatandaşlarımızın huzur ve emniyeti için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, gerektiğinde tereddüt etmeden canını ortaya koyan polisimiz, şanlı geçmişiyle milletimizin her zaman övgüsünü, sevgisini ve takdirini kazanmıştır.   Her koşulda […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!