Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

365 gün açık mobilya fuarı olma özelliğindeki Kumsmall 5-9 Nisan tarihleri arasında “Mobilya Moda Günleri”ne ev sahipliği yapacak.

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük karma AVM’si KUMSmall’un Kayseri mobilyasını çok farklı bir noktaya taşımaktan öte KUMSmall 365 gün mobilya fuarı mantığında bir konsept oluşturmakla da dikkat çekiyor.

Türkiye’nin iki büyük fuarı olan Yeşilköy ve TÜYAP fuar merkezlerinin toplam alanı 120 bin metrekare iken KUMSmall’da bu alan 186 bin metrekare.

Bu iki fuar merkezinden daha büyük bir alana sahip ve 365 gün açık mobilya fuarı olma özelliğindeki Kumsmall “Mobilya Moda Günleri”ne ev sahipliği yapacak.

Kayseri Kumsmall AVM’de gerçekleştirilecek olan Mobilya Moda Günleri Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Dolayı 5 Gün ile Sınırlandırıldı.
Kabine toplantısının ardından sokağa çıkma kısıtlamaları hakkında açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kırmızı kategorideki illerde sokağa çıkma kısıtlamasının Cumartesi ve Pazar günlerini kapsayacağını söyledi.
Birçok ilimizde olduğu gibi kırmızı riskli şehirler grubuna giren Kayseri’de uygulanacak yasaklardan dolayı daha önce 5-11 Nisan olarak duyurulan Mobilya Moda Günleri 9 Nisan günü sona erecek.
200’den fazla mobilya mağazasının ve binlerce mobilya tasarımının yer alacağı Kumsmall Mobilya Moda Günleri’nde tüm sağlık önlemleri alınarak 5-9 Nisan arası tüm misafirlerini birçok fırsatlarla buluşturmaya hazır.

Kumsmall “Mobilya Moda Günleri”ne Kapılarını Açıyor

365 gün açık mobilya fuarı olma özelliğindeki Kumsmall 5-9 Nisan tarihleri arasında “Mobilya Moda Günleri”ne ev sahipliği yapacak. Avrupa ve Türkiye’nin en büyük karma AVM’si KUMSmall’un Kayseri mobilyasını çok farklı bir noktaya taşımaktan öte KUMSmall 365 gün mobilya fuarı mantığında bir konsept oluşturmakla da dikkat çekiyor. Türkiye’nin iki büyük fuarı olan Yeşilköy ve TÜYAP fuar merkezlerinin toplam alanı […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!