Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

MUHTARLARIMIZ KORKMAYIN, MÜRACAATINI YAPIN

İyi Partili Kazım Yücel, kırsal mahalle düzenlemesinin bir an önce uygulamaya geçirilmesi gerektiğini söyledi. Kocasinan Meclis toplantısında konuşan Kazım Yücel, kırsal alanlarda yaşayanların çok ciddi vergi ve fatura ödediklerini belirtti. Muhtarlara seslenen Yücel, “Korkmadan kırsal mahalle için başvurunuzu yapın” dedi.

Kocasinan Belediye Meclisi’nin Nisan ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Meclisin gündem maddesinde yer alan ‘Kırsal Mahalle Düzenlemesinin’ üçüncü kez komisyona havale edildi. Meclis toplantısında bu konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan  İyi Parti Grup Başkanvekili Kazım Yücel, kırsal mahalle düzenlemesinin bir an önce uygulanmasını istedi. Kırsalda yaşayanların ‘otobüsüm gelmez’  ve ‘yatırımlar yapılmaz’ gibi kaygı taşıdıkları için bu uygulamadan yararlanmaktan çekindiğini belirten Kazım Yücel,  muhtarlara seslendi. Yücel, “Korkmayın, size verilen bu desteklerden yararlanmak için belediyelere müracaatlarınızı yapın. Vergiden, faturalardan  indirimli olarak faydalanın. Hiçbir şekilde hizmetler aksamaz. Belediyenin görevi size hizmet götürmek. O yüzden müracaatlarınızı yapın” dedi.

KADERİNİZİ İKİ DUDAK ARASINDA BIRAKMAYIN

Konuya ilişkin bir değerlendirmede İyi Parti Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık’tan geldi. Işık da yaptığı açıklama ile Kazım Yücel’in açıklamalarına katıldıklarını belirtti. Kırsal Mahalle Kanununu uygulamaktan imtina edilmemesi gerektiğini vurgulayan İlçe Başkanı Mustafa Işık, “Köye dönüşün teşvik edileceği bir ortamdayız. Koronavirüs nedeniyle insanlar toprakla buluşmak istiyor. Kaderinizi iki dudak arasında bırakmayın ve kırsal mahalle statüsünden yararlanmak için mutlaka müracaatlarınızı yapın” dedi.

KAZIM YÜCEL MUHTARLARA SESLENDİ

MUHTARLARIMIZ KORKMAYIN, MÜRACAATINI YAPIN İyi Partili Kazım Yücel, kırsal mahalle düzenlemesinin bir an önce uygulamaya geçirilmesi gerektiğini söyledi. Kocasinan Meclis toplantısında konuşan Kazım Yücel, kırsal alanlarda yaşayanların çok ciddi vergi ve fatura ödediklerini belirtti. Muhtarlara seslenen Yücel, “Korkmadan kırsal mahalle için başvurunuzu yapın” dedi. Kocasinan Belediye Meclisi’nin Nisan ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Meclisin gündem maddesinde […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!