Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

DEVA Partisi Kayseri İl Başkanı Begüm Başmısırlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri TİGAD (İnternet Gazeteciliği Derneği) ni Ziyaret Etti.

Partilileri TİGAD Genel Başkanı ve Kent Başkan Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Okan Geçgel ve Kayseri İl Temsilcisi Mavi Medya Haber ve Kayseri Halkın Sesi İnternet Gazeteleri Genel Yayın yönetmeni Mehmet Pekbaş karşıladı.

Ziyarete Deva Partisi Kadın Politika Başkanı Pelin Tokat, Sosyal Medya Başkanı Serdar Say,İl Sekreteri Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Ufuk Taşçı ,Seçim İşleri Başkanı Mehmet Mücahit Yıldız  katıldı.
Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Begüm  ziyarette yaptığı konuşma da 
“Maske ve sosyal mesafe kuralları çerçevesinde siz değerli basın derneklerimizi ve sahada çalışan basın mensubu arkadaşları ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz. Kayseri’de birçok sivil toplum kuruluşlarımız ve resmi kurumlarımız var. İmkânlarımız doğrultusunda STK ve kurumlarımızı ziyaret ederek istişare halinde oluyoruz.
Ülkemize Milletimize ve Kayseri’mize ne yapabiliriz nasıl faydalı oluruz çerçevesinde çalışmalar yapmayı planlıyoruz. Çıktığımız bu yolda siz değerli internet basın medya mensubu arkadaşlarımızın da yanımızda olacağına cani gönülden inanıyorum.”dedi
TİGAD Genel Başkanı Okan Geçgel ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek ” Öncelikle Deva Partisi ülkemize ve Kayseri’mize hayırlı olsun.
Deva Partisinin değerli il başkanı ve yönetimine  nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.
Günümüz artık internet çağı. Yazılı ve görsel basından daha çok şu an İnternet medyası ulaşım açısından çok daha kolay olduğundan daha büyük önem arzediyor.
Tarafsız, Objektif doğru haberlerle halkın gözü ve kulağı olan medya sektöründe İnternet medyasına şu an Akıllı telefonlar dahil her yerden ulaşmak mümkün. Bu da İnternet haber sitelerini daha önemli kılıyor. Burada en büyük sıkıntı Önüne gelen gazetecilikle alakası olmayan bir çok haber sitelerinin oluşu Sektöre sekte vuruyor. Bazı Kriterler getirilmeli her isteyen Haber sitesi açmamalı.
Bunlarla ilgili mutlaka bir internet medya yasası çıkarılmalı. Gerçekten bu işi yapan Emek veren Gazeteciler işlerini yapmalı Korsan olarak hobi veya farklı amaçlarla kullanılmak için açılan sözde haber siteleri de kanunlar çerçevesinde ayrılmalı.
Bu konuda çalımalarımız sürüyor.
Sizlerin de çıkacak bir internet yasasına destek vermenizi bekliyor çalışmalarınızın olmasını istiyoruz. Haber ne kadar tarafsız ve Objektif olarak Haber sitelerinde servis edilirse Basın o Kadar güçlü olur.” diye belirtti.
Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Başmısırlı da “Milletimizin haber alma hakkının gereğini yerine getirmek için doğru, ilkeli, sorumluluk duygusu içinde haber yapan ve yorum üreten gazetecilerimizin; basın yayın kuruluşlarının her kademesinde görev yapan basın çalışanlarının;  özveriyle görev yaptıklarının bilincindeyiz.
Bilgi ve iletişim teknolojilerinin hızla geliştiği bir çağda, yazılı ve görsel basının yanı sıra internet gazeteciliği ve sosyal medya gazeteciliği ile basınımızın
etki alanı genişlemiştir.
Deva partisi olarak Türkiye’de özgür basın istiyoruz. İnşallah iktidara  geldiğimiz Zaman önceliğimiz özgür basın özgür gazetecilerin özgürce haber yaptığı bir ortam oluşturacağız.
Ülkemizin barışa demokrasiye birlik beraberliğe itiyacımız vardır. Bu ortamı inşallah Deva partisi olarak sağlayacağız. Siz internet gazetecilerinin temel özlük haklarına kavuşması ve internet medya yasası çıkması için destek olacağız “dedi.
Sıcak bir ortamda gerçekleşen ve gündemdeki güncel konuların konuşulduğu ziyaret hatıra fotografı ile noktalandı.

DEVA PARTİSİNDEN TİGAD’A ZİYARET

DEVA Partisi Kayseri İl Başkanı Begüm Başmısırlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri TİGAD (İnternet Gazeteciliği Derneği) ni Ziyaret Etti. Partilileri TİGAD Genel Başkanı ve Kent Başkan Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Okan Geçgel ve Kayseri İl Temsilcisi Mavi Medya Haber ve Kayseri Halkın Sesi İnternet Gazeteleri Genel Yayın yönetmeni Mehmet Pekbaş karşıladı. Ziyarete Deva Partisi Kadın Politika […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!