Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

Melikgazi Belediyesi, kentsel dönüşümün devam ettiği Kazım Karabekir Mahallesi’nde modern şehircilik için çevre düzeni ve alt yapı çalışmalarını sürdürüyor.

Baharın gelmesiyle yol ve kaldırım çalışmalarını hızlandıracaklarını aktaran Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Belediyemiz tarafından Kazım Karabekir Mahallesi kentsel dönüşüm yapılan binaların çevreleri yeşil alan ve park yerlerine gerekli dolgu ve altyapı çalışmaları yapılıyor. Melikgazi’miz gelişiyor, güzelleşiyor. Kentsel dönüşüm çalışmalarımız hızla devam ediyor. Melikgazi’mize yakışır şekilde çalışmaya devam ediyoruz çünkü yapılan her güzel iş Melikgazi’ye değer. Kazım Karabekir Mahallemize yeni yollar, yaya yolları ve yeşil dokuyu artırmak için parklar yaptık. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını bir bir gidermeye mahalleyi yeni nezih görüntüsüne kavuşturmaya çalışıyoruz. Çevre düzenlemesinin yanı sıra kentsel güzelliğe olumlu katkı sağlayan çalışmalarımız vatandaşlarımız tarafından da olumlu karşılanıyor. Gece gündüz demeden çalışan mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Burası çok kaliteli ve nitelikli bir hale geldi. Melikgazi’mizi çok daha güzel ve nezih bir hale getirmeye çalışıyoruz.” dedi.

KAZIMKARABEKİR ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Melikgazi Belediyesi, kentsel dönüşümün devam ettiği Kazım Karabekir Mahallesi’nde modern şehircilik için çevre düzeni ve alt yapı çalışmalarını sürdürüyor. Baharın gelmesiyle yol ve kaldırım çalışmalarını hızlandıracaklarını aktaran Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Belediyemiz tarafından Kazım Karabekir Mahallesi kentsel dönüşüm yapılan binaların çevreleri yeşil alan ve park yerlerine gerekli dolgu ve altyapı çalışmaları yapılıyor. Melikgazi’miz […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!