Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

Sivas Belediyesi’nin düzenlediği programla Çanakkale’ye giden Şehit aileleri ve gaziler, Sivas’a döndü. Sivas Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü nedeniyle şehit aileleri ve gazilere yönelik Çanakkale gezi programı düzenledi.

 

Sabahın ilk ışıkları ile Sivas’tan Çanakkale’ye özel uçakla giden 180 kişiden oluşan kafileyi Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Nuri Demirağ Havaalanından yolcu etmişti.

 

Çanakkale Savaşı’nın izlerini yakından görme imkânı bulan Şehit aileleri ve gaziler; Çanakkale Şehitliği başta olmak üzere, Kilitbahir Kalesi, Namazgâh Tabyası, Seyit Onbaşı Anıtı ve Deniz Savaşları, Rumeli Mecidiye Tabyası, Şahindere Sargı Yeri Hastane Şehitliği, Çanakkale Şehitler Abidesi, Ertuğrul Koyu Yahya Çavuş Şehitliği gibi mekânlarda tarihe tanıklık etti.

 

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e teşekkür eden Şehit aileleri ve gaziler düzenlenen geziden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN BAŞKAN BİLGİN’E TEŞEKKÜR.

Sivas Belediyesi’nin düzenlediği programla Çanakkale’ye giden Şehit aileleri ve gaziler, Sivas’a döndü. Sivas Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü nedeniyle şehit aileleri ve gazilere yönelik Çanakkale gezi programı düzenledi.   Sabahın ilk ışıkları ile Sivas’tan Çanakkale’ye özel uçakla giden 180 kişiden oluşan kafileyi Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Nuri Demirağ Havaalanından yolcu etmişti. […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!