Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi öncesi, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ev sahipliğinde, Büyükşehir Belediye Başkanı, ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanlarının katıldığı istişare toplantısı yapıldı.

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, başkent Ankara Spor Salonu’nda düzenlenecek büyük kongre öncesi, Kayseri teşkilatı olarak neler yapılacağı konusunda istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Başkan Çopuroğlu, toplantı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Genel merkezimiz AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi’nin sloganını, “Türkiye için güven ve istikrar” olarak belirledi. Güven ve istikrarla 19 yıldır büyümeye devam eden Türkiye’mizde bizler de teşkilat olarak inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz. Bu kapsamda değerli başkanlarımız ile birlikte korona virüs tedbirleri kapsamında büyük kongremize katılım sağlama ve neler yapılabileceği konusunda ‘istişarede hayır var’ diyerek, istişarelerde bulunduk” şeklinde konuştu.

Çopuroğlu, 24 Mart’ta gerçekleştirilecek olan AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi’nde 2023 hedefini ve seçimlerini gerçekleştirilecek kadrolar oluşturulacağını ifade etti.

AK Parti Kayseri’de İstişare Toplantısı

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi öncesi, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ev sahipliğinde, Büyükşehir Belediye Başkanı, ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanlarının katıldığı istişare toplantısı yapıldı. AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, başkent Ankara Spor Salonu’nda düzenlenecek büyük kongre öncesi, Kayseri teşkilatı olarak neler yapılacağı konusunda istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Büyükşehir […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!