Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle Develi Belediyesi ekipleri, ilçemizde bulunan şehit mezarlarını ziyaret öncesi çiçeklerle süsledi.

Şehitlerimizin cennet çiçeği olduklarını belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Canlarını verip kanlarını akıtarak bu cennet vatanımızı bereketlendiren şehitlerimizi bu özel günde bir kez daha anmak ve şehitlerimizi ziyaret edenleri hoşnut etmek için şehitlerimizin mezarlarını çiçeklerle süsledik. Rabbim tüm şehitlerimize rahmet eylesin” açıklamalarında bulundu.

DEVELİ den HABER

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle Develi Belediyesi ekipleri, ilçemizde bulunan şehit mezarlarını ziyaret öncesi çiçeklerle süsledi. Şehitlerimizin cennet çiçeği olduklarını belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Canlarını verip kanlarını akıtarak bu cennet vatanımızı bereketlendiren şehitlerimizi bu özel günde bir kez daha anmak ve şehitlerimizi ziyaret edenleri hoşnut etmek için şehitlerimizin mezarlarını […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!