Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, 2004 yılından beri belediyemizin veteriner hekimi olarak görev yapan Kürşat Kaliber’i İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne atanmasından dolayı makamında misafir ederek, hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Kürşat Kaliber’in Veteriner Hekim olarak 17  yıldır Develi Belediyesinde başarılı ve özverili bir şekilde hizmet yürüttüğünü belirten Cabbar Başkan “Aldığı her sorumluluğu hakkıyla yerine getiren, her daim vicdandan ve adaletten yana olan Kürşat kardeşime yeni görev yerinde başarılar diliyorum. Rabbim yolunu ve bahtını açık etsin” açıklamalarında bulundu. Görev değişikliği olsa da bir Develili olarak her zaman Develi Belediyesi’nin taleplerini yerine getirmenin sorumluluğu içerisinde olacağını belirten Kaliber “7 yıldır uyumla çalıştığımız ve her daim manevi desteklerini yanında hissettiğim Cabbar Başkanıma bu anlamlı plaket için teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

DEVELİ BELEDİYESİ HABER

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, 2004 yılından beri belediyemizin veteriner hekimi olarak görev yapan Kürşat Kaliber’i İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne atanmasından dolayı makamında misafir ederek, hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Kürşat Kaliber’in Veteriner Hekim olarak 17  yıldır Develi Belediyesinde başarılı ve özverili bir şekilde hizmet yürüttüğünü belirten Cabbar Başkan “Aldığı her sorumluluğu hakkıyla […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!