Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, katıldığı bir açılışta yaptığı konuşmada Kayseri’nin koronavirüs risk haritasında turuncudan kırmızıya geçtiğini bildirdi. Tamer’in bu açıklamasının ardından “Korkulan oldu, yasaklar geri geliyor” yorumları yapıldı.

Kayseri’nin Talas ilçesinde bir iş yerinin açılışına katılan Milletvekili Tamer,  “Pandemi, özellikle şu son haftalarda tekrar bir atağa geçti. Kayserimiz sarıdan, turuncuya, turuncudan da şimdi kırmızıya dönüştü ki bu çok sıkıntılı, manidar bir durum. Onun için hepinizi duyarlı olmaya davet ediyorum. Hepimiz üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya, bende dahil bu işi koparmamız lazım, Bu işte canla başla mücadele etmemiz gerektiğinin altını buradan çizmek istiyorum” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın son açıklamasına göre, Kayseri’de vaka sayısı 100 bin kişide 97,72

AKP MİLLETVEKİLİ TAMER “Kayseri kırmızı oldu!”

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, katıldığı bir açılışta yaptığı konuşmada Kayseri’nin koronavirüs risk haritasında turuncudan kırmızıya geçtiğini bildirdi. Tamer’in bu açıklamasının ardından “Korkulan oldu, yasaklar geri geliyor” yorumları yapıldı. Kayseri’nin Talas ilçesinde bir iş yerinin açılışına katılan Milletvekili Tamer,  “Pandemi, özellikle şu son haftalarda tekrar bir atağa geçti. Kayserimiz sarıdan, turuncuya, turuncudan da şimdi […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!