Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Bilgin, “İnsanoğlunun sahip olduğu en değerli zenginlik sağlıktır. İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve toplumun önemli hedeflerinden biridir. Sağlık hizmetlerinde ulaşılan nokta ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerindendir. Devletimiz de her geçen gün sağlık sektöründe önemli reform ve yatırımları hayata geçirmekte, vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden en üst düzeyde faydalanması için çaba göstermektedir.

 

Çağımızın şartlarına uygun olarak düzenlenen hastaneler, son teknolojiyi yansıtan tıbbi cihazlar, nitelikli personel ve insan odaklı hizmet anlayışı ile birlikte sağlık hizmetlerinin en üst seviyeye çıkartılmış olması da bunun göstergesidir.

 

Bilindiği üzere bir senedir Coronavirüs ile mücadele ediyoruz. Bu süreçte büyük özveri ile çalışan sağlık personelimizin ne kadar kutsal bir mesleği icra ettiklerine şahit olduk.  Büyük fedakârlık ile gerek ailelerinden uzak yaşadılar, gerek evlerine gidemediler gerekse salgından etkilenerek canlarından oldular. Bu süreçte ebediyete intikal eden sağlık personellerimize de Allah’tan rahmet diliyorum.

 

Ülkemizin her köşesinde olduğu gibi ilimizde de vatandaşlarımızın daha iyi sağlık hizmeti alabilmesi ve sağlık personelimizin daha iyi imkânlarla çalışabilmesi için var gücüyle çalışan başta Sağlık Bakanımız olmak üzere tüm sağlık emekçilerimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, saygı ve sevgilerimle sağlıklı günler diliyorum.”

BAŞKAN BİLGİN’DEN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.   Bilgin, “İnsanoğlunun sahip olduğu en değerli zenginlik sağlıktır. İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve toplumun önemli hedeflerinden biridir. Sağlık hizmetlerinde ulaşılan nokta ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerindendir. Devletimiz de her geçen gün sağlık sektöründe önemli reform ve […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!