Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Bilgin, “İstiklal Marşımız şanlı milletimizin; İstiklal ve İstikbalinden ödün vermeyişinin, birlik ve beraberlik içinde tüm zorlukların üstesinden gelebilme iradesinin, özgürlük ve bağımsızlık manifestosudur.

 

En zorlu günlerde milletimize cesaret veren İstiklal Marşı’mız, en kıymetli ortak değerlerimizden biridir. Vatan ve bayrak sevgisinin timsali, bize bırakılan en değerli mirasımız olan İstiklal Marşı’na milletimiz her zaman sahip çıkacak, ortak sesimiz olan marşımız ilelebet muhafaza edilecektir.

 

İstiklal Marşı’mızın kabulünün 100. yıl dönümünde, Mehmet Akif Ersoy başta olmak üzere, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyorum.”

“İSTİKLAL MARŞIMIZ EN KIYMETLİ ORTAK DEĞERİMİZDİR”

Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.   Bilgin, “İstiklal Marşımız şanlı milletimizin; İstiklal ve İstikbalinden ödün vermeyişinin, birlik ve beraberlik içinde tüm zorlukların üstesinden gelebilme iradesinin, özgürlük ve bağımsızlık manifestosudur.   En zorlu günlerde milletimize cesaret veren İstiklal Marşı’mız, en kıymetli ortak […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!