Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN…

 

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak İslâm âleminin miracını kutladı.

 

Bilgin; “Miraç; bize zaman ve mekân mefhumunun ortadan kalktığının, Rabbimizin kudreti karşında hiçbir kudretin olmadığının göstergesidir.

 

Rabbimizin huzuruna durduğumuz ve ona kulluğumuzu gösterdiğimiz namazlarımızın ve bu gibi özel gecelerde yaptığımız ibadetlerimizin tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını temenni ediyorum.

 

Her geçen gün kirlenen, güçlünün güçsüzü ezdiği, zenginin fakiri küçülttüğü, sudan sebeplerle ortaya çıkan savaşların insanları yok ettiği, toplumların sızısının arttığı ve salgın hastalıkların yayıldığı şu günlerde mübarek Miraç Gecemiz kurtuluşumuza vesile olsun. Bu gecelerin faziletini bilerek idrak etmeli ve Rabbimizden insanlığın kurtuluşunu dilemeliyiz.

 

Bu vesile ile Miraç Kandilinizi kutluyor; Rabbimden, tüm dünyanın içinde bulunduğu salgın hastalık durumundan ve bütün kötülüklerden kurtuluşunu diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN.

MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN…   Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak İslâm âleminin miracını kutladı.   Bilgin; “Miraç; bize zaman ve mekân mefhumunun ortadan kalktığının, Rabbimizin kudreti karşında hiçbir kudretin olmadığının göstergesidir.   Rabbimizin huzuruna durduğumuz ve ona kulluğumuzu gösterdiğimiz namazlarımızın ve bu gibi özel gecelerde yaptığımız ibadetlerimizin tüm insanlığın kurtuluşuna […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!