Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Melikgazi Belediyesi olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki yükümlülüklerin yerine getirilebilmesi ve koordinasyonun sağlanması amacıyla Kişisel Verilerin Korunması Komisyonu oluşturulacağını söyledi.

Belediyenin hizmet faaliyetlerinden faydalananlar dahil, her türlü iş ve işlemde ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem verdiklerini söyledi.

Bu sorumluluk ile KVK Kanunu’nda tanımlı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerin mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işleneceğini ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, Bu yönde daha etkin, verimli ve hukuksal zeminde çalışma gerçekleştirmek amacı ile komisyon oluşturulacağını sözlerine ekledi.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KOMİSYONU

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Melikgazi Belediyesi olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki yükümlülüklerin yerine getirilebilmesi ve koordinasyonun sağlanması amacıyla Kişisel Verilerin Korunması Komisyonu oluşturulacağını söyledi. Belediyenin hizmet faaliyetlerinden faydalananlar dahil, her türlü iş ve işlemde ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!