Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

Sokağa çıkma yasağı nedeniyle 18 Mart Perşembe günü Ankara Spor Salonu’nda yapılacak kurultay saat 10.00’da başlayacak. Yoklama ve açılışla çalışmalarına başlayacak kurultayda, Divan Başkanlığı seçimi yapılacak. Sonrasında ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli katılımcılara hitap edecek. Konuşmanın ardından partinin Merkez Yönetim Kurulu faaliyet raporu ve mali raporları okunup ibra edilecek.

Kurultaya misafir olarak katılacak siyasi parti temsilcilerinin konuşmasının ardından genel başkan ve genel merkez organları seçimlerine geçilecek. 1200 delegenin oy kullanmasının öngörüldüğü kurultayda, şimdiden seçim sonuçları sonrasında Devlet Bahçeli’nin “kapanış konuşması” yapacağı açıklandı. Kurultaya delegelerin yanı sıra ilçe başkanları ve belediye başkanları da katılacak.

MHP 13. OLAĞAN BÜYÜK KURULTAYI 18 MART’DA

Sokağa çıkma yasağı nedeniyle 18 Mart Perşembe günü Ankara Spor Salonu’nda yapılacak kurultay saat 10.00’da başlayacak. Yoklama ve açılışla çalışmalarına başlayacak kurultayda, Divan Başkanlığı seçimi yapılacak. Sonrasında ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli katılımcılara hitap edecek. Konuşmanın ardından partinin Merkez Yönetim Kurulu faaliyet raporu ve mali raporları okunup ibra edilecek. Kurultaya misafir olarak katılacak siyasi […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!