Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

İlimiz Yeşilhisar İlçesi Erdemli Mahallesinde (S.K.), (R.S.) ve (O.Ö.) isimli şahısların üzerlerinde ve araçlarında yapılan arama sonucunda; (120) adet Rivoclon ve (25) adet Ativan Expidet marka olmak üzere toplam (145) adet yeşil reçeteye tabi uyuşturucu hap ele geçirilmiş olup, olayla ilgili (S.K.), (R.S.) ve (O.Ö.) isimli şüpheli şahısların adli işlemlerine başlanılmıştır.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgenin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik yapılan olarak yürütülmekte olan faaliyetler, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirilecektir.

JANDARMA BASIN

İlimiz Yeşilhisar İlçesi Erdemli Mahallesinde (S.K.), (R.S.) ve (O.Ö.) isimli şahısların üzerlerinde ve araçlarında yapılan arama sonucunda; (120) adet Rivoclon ve (25) adet Ativan Expidet marka olmak üzere toplam (145) adet yeşil reçeteye tabi uyuşturucu hap ele geçirilmiş olup, olayla ilgili (S.K.), (R.S.) ve (O.Ö.) isimli şüpheli şahısların adli işlemlerine başlanılmıştır. Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!