Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Önder Narin, Milli Görüş duygusu ile yetiştiğini belirterek, ülkede oluşan siyasi boşluğu doldurmaya geldiklerini söyledi. Narin, Türkiye’deki oy oranının yüzde 20’lerde olduğunu ifade ederek, “çok iddialı geliyoruz” dedi.
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Önder Narin’in açıklamaları şu şekilde;
MERAK EDİLMEK HOŞUMUZA GİDİYOR
Merak ediliyor kim olduğumuz, hoşumuza da gidiyor doğrusu. Önder Narin yaklaşık 31 yıldır nakkaşlık mesleğini yürüten, sanatkar bir insan. 2 Çocuk babası, Kayseri doğumluyum Yüreğil köyündenim.
MİLLİ GÖRÜŞ DUYGUSUYLA YETİŞTİM
Siyasetin ben zaten içerisindeydim 31 yıldır, ama mesleğimin gereği her ile ve her ülkeye zaman zaman seyahatlerde bulunduğum için siyasetçiyle, iş adamıyla, derneklerle ve herkesle siyaset sohbet yapardım yada siyasi bir takip yapardık yani siyasi geçmişimizde hiç siyasi ile işi olmayan bir adam değilim. Ama aktif siyaset farklıdır siyaseti takip etmek farklıdır. Ben aktif siyasi hayatıma da Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ı 2011 den beri takip ettiğim için, Necmettin Erbakan Hocamızı da zaten 90’lı yıllardan bugüne takip ediyorduk. Ben Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanlığı zamanında İstanbul’da gençlik kollarında görev yapan birisiydim. Dolayısıyla o günden bu güne milli görüş duygusuyla yetiştik. Erbakan Hocamızda vefat ettikten sonra Saadet Partisinde genel başkanımızın dışlanma süreci bizim gücümüze gitti. Çünkü milli görüşü sahiplenmemiz gerekirken Dr. Fatih Erbakan milli görüş partisinde dışlanıyor. Bu da olağan dışı bir durum, bende bu takipte haksızlık yapıldığını düşünerek Dr. Fatih Erbakan’ın parti kurmasını bekledim. Çeşitli partilerden teklifler aldım bu zamanda Kayseri’de yaşıyorum ama Kayseri Siyasetlerinden de teklifler aldık ama bulunmak istemedim hiç bir siyasi partide, oy verdik sadece vatandaş olarak kaldık. Bu da milli görüş çizgisine yakın partilere oy verdik sürekli. Fatih Erbakan’da 23 kasım 2018 de partiyi kurunca bizde sadece partiye maddi manevi katkıda bulunalım diye gittik. 6-7 ay sonra ilerleyen süreçte il başkanlığı verildi. Görevi devraldık.
SİYASİ BOŞLUK OLDUĞUNU GÖRDÜK
Kayseri’de  bir siyasi boşluk olduğunu gördük, Türkiye’de de siyasi boşluk olduğunu gördük. Bizde bu boşluğu en iyi şekilde hem Dr. Fatih Erbakan ile Türkiye’de, Önder Narin ismi ile Kayseri’de doldurmayı, Yeniden Refah Partisi ismini Kayseri ve Türkiye’ye tanıtmak için kolları sıvadık, besmeleyi çektik yola devam ediyoruz. Kabul gördüğümüze inanıyorum Kayseri tarafından, çünkü değişik bir siyasetçi anlayışımız var. 83 milyonu kucaklayan bir siyasi anlayışımız var, kim yaparsa yapsın iyi yapsın mantığında bir anlayışımız var. Bizim her zaman söylediğimiz şu birisi gitsin kim gelirse gelsin değil, iyiyi kim yaparsa yapsın biz onun yanında olalım tarzında, çünkü 83 milyon aynı vatan üzerinde yaşıyoruz, aynı topraklar üzerinde yaşıyoruz. Birisi Ahmet birisi Mehmet diye ayırmaya gerek yok hepimiz kardeşiz, bu vatanda hep beraber yaşıyoruz.
OY ORANIMIZ YÜZDE 20’LERDE
 Türkiye genelinde yapılan anketlerde bizim oy oranımız yaklaşık % 15-20’ler arasında geziyor. Daha önce Kayseri Basınında bir anket yapılmıştı bu anket bizi MHP ile aynı konuma getirmişti, %11,5 ile aynı çizgideydik, kaldı ki geçenlerde bize yakın olmayan bir görüşün yaptırmış olduğu ankette Yeniden Refah Partisi Türkiye genelinde %18 çıkıyor, %18 gibi bir rakam sadece seçim olmadan çıkıyor, kaldı ki seçim zamanında Fatih Erbakan’ı ve Yeniden Refah Partisini sahnede gördükleri zaman bu sefer milletimiz diyecek ki ” işte bu Yeniden Refah Partisi ” diyecek bu %18’lik dilim çıkacak 28 e, 38 e. Dolayısıyla biz çok iddialı geliyoruz, alternatif olarak geliyoruz, artık sıkılan alternatifsizlikten sıkılan milletimize alternatif olarak geliyoruz. Yeniden Refah Partisi bu ülkenin teminatıdır diyoruz. İnşallah burada gelecek var diyerek, Yeniden büyük Türkiye yeniden büyük dünya için, refah ve huzur için Yeniden Refah Partisi diyoruz. Teşekkür ediyoruz, saygılar sunuyoruz bizi izlemeye devam edin diyoruz
Y REFAH PARTİSİ İL BAŞKANI ÖNDER NARİN DEN AÇIKLAMALAR

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Önder Narin, Milli Görüş duygusu ile yetiştiğini belirterek, ülkede oluşan siyasi boşluğu doldurmaya geldiklerini söyledi. Narin, Türkiye’deki oy oranının yüzde 20’lerde olduğunu ifade ederek, “çok iddialı geliyoruz” dedi. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Önder Narin’in açıklamaları şu şekilde; MERAK EDİLMEK HOŞUMUZA GİDİYOR Merak ediliyor kim olduğumuz, hoşumuza da gidiyor doğrusu. […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!