Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
 • BÜYÜKKILIÇ, “ENERJİ” ÇALIŞTAYINA KATILDI
  BÜYÜKKILIÇ, “ENERJİ” ÇALIŞTAYINA KATILDI
 • GALATASARAY 2 BBERZURUMSPOR 0 MAÇ SONUCU.
  GALATASARAY 2 BBERZURUMSPOR 0 MAÇ SONUCU.
 • Ç RİZE SPOR 0 SİVAS SPOR 0 MAÇ SONUCU
  Ç RİZE SPOR 0 SİVAS SPOR 0 MAÇ SONUCU
 • ANTALYA SPOR 0 BAŞAKŞEHİR 0 MAÇ SONUCU
  ANTALYA SPOR 0 BAŞAKŞEHİR 0 MAÇ SONUCU
 • MHP 13. OLAĞAN BÜYÜK KURULTAYI 18 MART’DA
  MHP 13. OLAĞAN BÜYÜK KURULTAYI 18 MART’DA
 • KARAGÜMRÜK 2 ALANYA SPOR 0 MAÇ SONUCU.
  KARAGÜMRÜK 2 ALANYA SPOR 0 MAÇ SONUCU.
 • HATAY SPOR 4 MKE ANKARA GÜCÜ 1 maç skoru
  HATAY SPOR 4 MKE ANKARA GÜCÜ 1 maç skoru
 • Mavi Vatanda 12 Bin 655 Hayat Kurtarıldı
  Mavi Vatanda 12 Bin 655 Hayat Kurtarıldı
 • Van’da 2 Bin 225 Rakımdaki Çığ Tatbikatı Nefes Kesti
  Van’da 2 Bin 225 Rakımdaki Çığ Tatbikatı Nefes Kesti
 • MELİK GAZİ TİYATRO SALONU YENİLENDİ
  MELİK GAZİ TİYATRO SALONU YENİLENDİ
Son Haber Kayseri
MELİKGAZİ BELDİYESİNDE KURS VE ENKİNLİKLER ERTELENDİ
MELİKGAZİ BELDİYESİNDE KURS VE ENKİNLİKLER ERTELENDİ

Covit 19 salgın hastalik virusune...

MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDE ÇÖLYAK HASTALARINA SEMİNER
MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDE ÇÖLYAK HASTALARINA SEMİNER

Melikgazi Belediyesi çölyak hastalarına özel...

HAVA İKMAL MİLLET BAHÇESİ İHALESİNE REKOR KATILIM
HAVA İKMAL MİLLET BAHÇESİ İHALESİNE REKOR KATILIM

HAVA İKMAL MİLLET BAHÇESİ İHALESİNE...

İŞ ADAMININ HOBİSİ
İŞ ADAMININ HOBİSİ

Sanayide döküm mermer atölyesi işleten...

TEMİZLİĞİ İLE ÖRNEK ŞEHİR..
TEMİZLİĞİ İLE ÖRNEK ŞEHİR..

Temizliği ile örnek şehirlerarasında yer...

BÜYÜKŞEHİR’DEN BEŞ İHALE BİRDEN
BÜYÜKŞEHİR’DEN BEŞ İHALE BİRDEN

Büyükşehir Belediyesi, yatırımcılar için yeni...

Son Haber Kayseri
CHP Kayseri İl Başkanı Sn. Ümit Özer’in basın
CHP Kayseri İl Başkanı Sn. Ümit Özer’in basın
Basına ve Kamuoyuna; İlhamı Hitler’in propaganda Bakanı olan AKP Genel Başkan Yardımcısı bozuk plak misali yıllardır aynı yalanı söyleyip duruyor.  1994’ten beri Kayseri’yi, 2002’den bugüne de Türkiye’yi yönettiklerini unutan AKP...
17 Ocak 2021 14:28
Font1 Font2 Font3 Font4

Basına ve Kamuoyuna;
İlhamı Hitler’in propaganda Bakanı olan AKP Genel Başkan Yardımcısı bozuk plak misali yıllardır aynı yalanı söyleyip duruyor.  1994’ten beri Kayseri’yi, 2002’den bugüne de Türkiye’yi yönettiklerini unutan AKP Genel Başkan Yardımcısı’nın ve AKP’lilerin, Türkiye’yi uçuruma sürükledikleri gerçeğini gizlemek için sık sık bu yola başvurduklarını ibretle izliyoruz.
AKP Genel Başkan Yardımcısı’na öncelikle Kayseri’nin gerçeklerini hatırlatmak isteriz:  AKP Genel Başkan Yardımcısı yıllarca Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yaptı ve her seferinde borçsuz belediye yalanını söyleyip durdu.
Ama borçsuz bir belediye değil, kelimenin tam anlamıyla bir enkaz bıraktığını belediyeler,  vergi borçlarına karşı cami, okul ve sağlık merkezi arsalarını bir bir vergi dairelerine devredince daha net gördük.
Yoksullukla mücadele edeceklerini söyleyerek iktidar olanlar görmek istemeselerde, yoksulluk bugün Türkiye’nin en önemli sorunlarından biri… Çöpten ekmek toplayan insanlar, gazetelere haber olunca yoksul insanların kapısına dayanıp, onlara zorla,  ‘tavuklarım için topluyordum’ dedirterek yoksulluk çözülmüyor.
AKP Genel Başkan Yardımcısı bir gün sırça köşkünden çıksın, çıksın da mahalle pazarlarında insanlar akşamüstü çürük meyve-sebzeleri nasıl topluyor bir görsün…
AKP Genel Başkan Yardımcısı, her şey güllük gülistanlık sanıyor. Anladık sokağa inmiyor, insanların dertlerinden haberi yok ama en azından gazeteleri okusa; okusa o zaman Kayseri’de her gün insanların dramatik bir şekilde hayatlarına son verdiğini görecektir. AKP Genel Başkan Yardımcısı’na sormak lazım, her şey güllük gülistanlık ise bu insanlar neden canlarına kıyıyor?
Yıllarca, “İşsizlik yok, iş beğenmeyenler var” yalanını dillerine doladılar durdular. Buradan çağrımız gelin birlikte sokağa çıkalım, işsizlik mi var, iş beğenmeyenler mi birlikte görelim… Ama yok onlar sırça köşklerinde, artık klişeleşen yalanlarıyla herkesi kendileri gibi tuzu kuru sanmaya devam edeceklerdir.
AKP Genel Başkan Yardımcısı’nın bir de yıllardır söylediği “bizden önce mafya vardı” yalanı var. Tabii bir partinin Genel Başkan Yardımcısı’nın, iki gazetecinin sokak ortasında mafya bozuntularının saldırısına uğradığı gün; mafya babaları için özel af çıkartanların, mafya bozuntularının Türkiye’nin ikinci büyük partisinin Genel Başkanı’na hakaret ve tehditlerine sessiz kalanların mafyadan söz etmesi gerçekten ironik bir durum… Ama biz buradan AKP Genel Başkan Yardımcısı’na bir çağrıda bulunuyoruz. Bozuk plak misali yıllardır bunu söyleyip duruyorsunuz. Hadi açıklayın kim bu mafyalar? Sağ mafya kim, sol mafya kim? Siz Belediye Başkanı olduğunuzda bunlarla nasıl mücadele ettiniz? Bunlar bugün neredeler? Açıklayın, açıklayın da Kayseri bilsin mafyaları…
Ama biliyoruz ki, hiçbir şey açıklayamaz. Türkiye’de hukuku ayaklar altına alıp, mafya babaları için af çıkartanlar; seçim kazanmak için terörist başından, kırmızı bültenle aranan teröristten medet umanlar sadece hamaset yapıp, sadece yalan söylerler. Tıpkı AKP Genel Başkan Yardımcısı’nın sık sık yaptığı gibi…

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!