Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri
Saadet Partisi Kayseri Melikgazi İlçe Başkanı Sinan AKTAŞ  sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile AKP’li Belediye Başkanı Rasim Arı’nın “”Kafamı bozmasınlar Ecriyes’i de ellerinden alırım” sözlerine tepki gösterdi
Aktaş paylaşımında;
“KINIRIYORUM!
NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SN. Rasim Arı!
Öncelikle şunu bilmelisiniz ki
KAYSERİ halkı ve NEVŞEHİR halkı KARDEŞTİR.
Kapadokyada,Erciyeste Hem Kayseri halkının Hem Nevşehir halkının hemde tüm milletimizin ortak değerleridir.
Kimsenin tapulu malı değildir.
Bu kardeşlik ve değerler sizin kişisel hırslarınıza ve çıkarlarınıza
alet edilemez.
KAPADOKYA Kayseri’nin merkezi olsa ne olacak olmasa ne olacak.
3 milyon 400 bin turist Kayseriye mi gelecek?
YAPMAYIN BUNU!
Kayseri uzak bir yer değil. Bir şey söylecekseniz eğer atlar gelir Sn. Başkanı ziyaret eder ve söylediği söz ile ilgili bizzat kendisine söylersiniz. Bunu getirip ulu orta kamuya açık alanda dile getirmeniz çok büyük bir yanlışlıktır.
Ortalıkta cahil insan çok. Siz bir belediye başkanı olarak bazı hassas noktalara dikkat etmelisiniz ve üstelikte asla ve asla bu uslupla konuşmamalısınız.
Bilmiyorum belkide siyasi geleceğinizi düşünerek böyle bir şey yaptığınız ama bu hiç doğru olmamıştır.

beyin muhtemelen iyi niyetle söylemiş olduğu bir söze karşı böyle uygun olmayan bir tavır ve eda ile konuşmanız size yakışmamıştır.

KAYESERİ ye karşı ve

Başkanımız Sn. MEMDUH BÜYÜKKILIÇ beye karşı kurmuş olduğunuz bu cümle ve ifadeleri size yakıştıramadığımı belirtiyor,sizi KINIYOR ve ifadelerinizi düzeltmenizi rica ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

AKTAŞ NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINI KINIYORUM:

Saadet Partisi Kayseri Melikgazi İlçe Başkanı Sinan AKTAŞ  sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile AKP’li Belediye Başkanı Rasim Arı’nın “”Kafamı bozmasınlar Ecriyes’i de ellerinden alırım” sözlerine tepki gösterdi Aktaş paylaşımında; “KINIRIYORUM! NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SN. Rasim Arı! Öncelikle şunu bilmelisiniz ki KAYSERİ halkı ve NEVŞEHİR halkı KARDEŞTİR. Kapadokyada,Erciyeste Hem Kayseri halkının Hem Nevşehir halkının hemde […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!