Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
 • Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sarıgül Mardin de konuştu.
  Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sarıgül Mardin de konuştu.
 • Muharrem İnce’nin İlk Belediye Başkanı Belli Oldu
  Muharrem İnce’nin İlk Belediye Başkanı Belli Oldu
 • Meteoroloji uyarmıştı… Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yoğun kar ve fırtına uyarılarının ardından Edirne’de beklenen yağış başladı. Hava sıcaklığının 8 derece ölçüldüğü kentte meteoroloji yetkilileri, kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar yoğun şekilde devam edeceğini aktardı.
  Meteoroloji uyarmıştı… Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yoğun kar ve fırtına uyarılarının ardından Edirne’de beklenen yağış başladı. Hava sıcaklığının 8 derece ölçüldüğü kentte meteoroloji yetkilileri, kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar yoğun şekilde devam edeceğini aktardı.
 • MAHALLELER KÖYE DÖNÜŞECEK
  MAHALLELER KÖYE DÖNÜŞECEK
 • MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN KİRACI ESNAFINA BÜYÜK DESTEK
  MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN KİRACI ESNAFINA BÜYÜK DESTEK
 • KİGADER DEN DEVA PARTİSİNE  ZİYARET
  KİGADER DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET
 • ARIK ESNAFIN İSYANINI DİLE GETİRDİ.
  ARIK ESNAFIN İSYANINI DİLE GETİRDİ.
 • BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI
  BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI
 • KAYSO haber
  KAYSO haber
 • ÇEVREYE DOST BELEDİYEDEN LED TEKNOLOJİSİYLE 1 YILDA 2,5 MİLYON TL TASARRUF
  ÇEVREYE DOST BELEDİYEDEN LED TEKNOLOJİSİYLE 1 YILDA 2,5 MİLYON TL TASARRUF
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
YEŞİLYURT MAHALLESİ’NDE YILIN SON BÜYÜK
YEŞİLYURT MAHALLESİ’NDE YILIN SON BÜYÜK
YEŞİLYURT MAHALLESİ’NDE YILIN SON BÜYÜK ASFALTI SERİLDİ   2020 yılını hizmet dolu bir yıl olarak tamamlayan Melikgazi Belediyesi, Yeşilyurt Mahallesi’nde yılın son asfalt çalışmasını yapıyor. İlçede alt yapı ve üst...
21 Aralık 2020 17:10
Font1 Font2 Font3 Font4

YEŞİLYURT MAHALLESİ’NDE YILIN SON BÜYÜK ASFALTI SERİLDİ

 

2020 yılını hizmet dolu bir yıl olarak tamamlayan Melikgazi Belediyesi, Yeşilyurt Mahallesi’nde yılın son asfalt çalışmasını yapıyor.

İlçede alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yoğun bir şekilde çalışarak tamamladıklarını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “İnşallah bu haftamızı da güzel bir şekilde çalışarak geçireceğiz.  Bugün Melikgazi olarak 2020 yılındaki en büyük ve en son asfaltımızı döküyoruz. Burası Sivas Caddesi’nin hemen arka tarafında İldem bölgesine yakın Yeşilyurt Mahallemizdeki enkazcılar esnafını taşıyacağımız bölge. Yaklaşık 2,5 kilometre uzunlukta yolumuza asfalt döküyoruz. Enkazcılar esnafını Yıldırım Beyazıt’taki kanal boyundan buraya taşıyacağız. Geçtiğimiz hafta müjdesini vermiştik. İnşallah bütün çalışmaları tamamlayacağız ve esnafımızı da buraya taşıyarak onların daha güzel bir ortamda hizmet etmesini sağlayacağız. Hem de şehir merkezini güzelleştirmiş olacağız.” diye konuştu.

2020 yılında rekor seviyede asfalt serildiğini ve rekor seviyede ağaç dikildiğini hatırlatan Başkan Dr. Palancıoğlu, “Yoğun bir mesai harcadığımız bu seneyi 2020 yılında çok verimli geçirdik. Bu yılı aynı zamanda ağaçlandırma yılı da ilan ettik ve binlerce ağaç diktik. 80 günde 80 park yapımında son aşamaya geldik. Önümüzdeki hafta inşallah parklarımız bitmiş olacak. Aynı zamanda da pandemiyi fırsat bilerek 170.000 tona yakın asfalt döktük. Yani 170 kilometre yol yaptık. Ben tüm mesai arkadaşlarıma yapmış oldukları bu güzel çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Kazasız belasız kullanmak nasip olsun. Hayırlı olmasını dilerim.” dedi

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!