Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
 • Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sarıgül Mardin de konuştu.
  Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sarıgül Mardin de konuştu.
 • Muharrem İnce’nin İlk Belediye Başkanı Belli Oldu
  Muharrem İnce’nin İlk Belediye Başkanı Belli Oldu
 • Meteoroloji uyarmıştı… Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yoğun kar ve fırtına uyarılarının ardından Edirne’de beklenen yağış başladı. Hava sıcaklığının 8 derece ölçüldüğü kentte meteoroloji yetkilileri, kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar yoğun şekilde devam edeceğini aktardı.
  Meteoroloji uyarmıştı… Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yoğun kar ve fırtına uyarılarının ardından Edirne’de beklenen yağış başladı. Hava sıcaklığının 8 derece ölçüldüğü kentte meteoroloji yetkilileri, kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar yoğun şekilde devam edeceğini aktardı.
 • MAHALLELER KÖYE DÖNÜŞECEK
  MAHALLELER KÖYE DÖNÜŞECEK
 • MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN KİRACI ESNAFINA BÜYÜK DESTEK
  MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN KİRACI ESNAFINA BÜYÜK DESTEK
 • KİGADER DEN DEVA PARTİSİNE  ZİYARET
  KİGADER DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET
 • ARIK ESNAFIN İSYANINI DİLE GETİRDİ.
  ARIK ESNAFIN İSYANINI DİLE GETİRDİ.
 • BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI
  BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI
 • KAYSO haber
  KAYSO haber
 • ÇEVREYE DOST BELEDİYEDEN LED TEKNOLOJİSİYLE 1 YILDA 2,5 MİLYON TL TASARRUF
  ÇEVREYE DOST BELEDİYEDEN LED TEKNOLOJİSİYLE 1 YILDA 2,5 MİLYON TL TASARRUF
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
JANDARMA BASIN
JANDARMA BASIN
Kayseri İli Bünyan, Develi, Pınarbaşı ve Tomarza İlçelerinde çeşitli tarihlerde Türk Telekom Müdürlüğüne, Devlet Su İşleri Müdürlüğüne (DSİ) ve vatandaşlara ait sulama kuyularından haberleşme ve enerji nakil kablolarının çalındığı bilgisi...
11 Aralık 2020 19:51
Font1 Font2 Font3 Font4

Kayseri İli Bünyan, Develi, Pınarbaşı ve Tomarza İlçelerinde çeşitli tarihlerde Türk Telekom Müdürlüğüne, Devlet Su İşleri Müdürlüğüne (DSİ) ve vatandaşlara ait sulama kuyularından haberleşme ve enerji nakil kablolarının çalındığı bilgisi alınmıştır.

 

Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından hırsızların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda, 08 Aralık 2020 günü olayın şüphelileri oldukları tespit edilen (R.G.) ve (Y.K.) isimli şahıslar kablo hırsızlığı yaptıkları esnada suçüstü yakalanmış olup, araçlarının içerisinde yapılan arama sonucunda (87) metre çalıntı kablo ile kablo çalmada kullandıkları malzeme ve (5,6) gram uyuşturucu madde (Metamfetamin)  ele geçirilmiştir.

 

Yakalanan (R.G.) ve (Y.K.) isimli şüpheliler, 10 Aralık 2020 günü sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

 

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı bölgesinde (25) ve Tomarza İlçe Emniyet Müdürlüğü bölgesinde (1) olmak üzere toplam (26) faili meçhul Haberleşme ve Enerji Nakil Kablo Hırsızlığı olayı aydınlatılmıştır.

 

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarak yürütülmekte olan faaliyetler, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirilecektir

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!