Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
 • Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sarıgül Mardin de konuştu.
  Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sarıgül Mardin de konuştu.
 • Muharrem İnce’nin İlk Belediye Başkanı Belli Oldu
  Muharrem İnce’nin İlk Belediye Başkanı Belli Oldu
 • Meteoroloji uyarmıştı… Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yoğun kar ve fırtına uyarılarının ardından Edirne’de beklenen yağış başladı. Hava sıcaklığının 8 derece ölçüldüğü kentte meteoroloji yetkilileri, kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar yoğun şekilde devam edeceğini aktardı.
  Meteoroloji uyarmıştı… Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yoğun kar ve fırtına uyarılarının ardından Edirne’de beklenen yağış başladı. Hava sıcaklığının 8 derece ölçüldüğü kentte meteoroloji yetkilileri, kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar yoğun şekilde devam edeceğini aktardı.
 • MAHALLELER KÖYE DÖNÜŞECEK
  MAHALLELER KÖYE DÖNÜŞECEK
 • MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN KİRACI ESNAFINA BÜYÜK DESTEK
  MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN KİRACI ESNAFINA BÜYÜK DESTEK
 • KİGADER DEN DEVA PARTİSİNE  ZİYARET
  KİGADER DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET
 • ARIK ESNAFIN İSYANINI DİLE GETİRDİ.
  ARIK ESNAFIN İSYANINI DİLE GETİRDİ.
 • BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI
  BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI
 • KAYSO haber
  KAYSO haber
 • ÇEVREYE DOST BELEDİYEDEN LED TEKNOLOJİSİYLE 1 YILDA 2,5 MİLYON TL TASARRUF
  ÇEVREYE DOST BELEDİYEDEN LED TEKNOLOJİSİYLE 1 YILDA 2,5 MİLYON TL TASARRUF
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
EMNİYET BASIN BÜLTENİ
EMNİYET BASIN BÜLTENİ
15 Ekim 2020 – 15 Kasım 2020 tarihleri arası Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Faaliyetleri     Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce 15 Ekim 2020-15 Kasım 2020 tarihleri arasında; İpeksi...
26 Kasım 2020 20:23
Font1 Font2 Font3 Font4

15 Ekim 2020 – 15 Kasım 2020 tarihleri arası Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Faaliyetleri

 

 

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce 15 Ekim 2020-15 Kasım 2020 tarihleri arasında; İpeksi Dokunuş ile Sokaktan Madalyaya Uzanan Eller, Emniyetle Engelsiz Yarınlar, Silah Atmayalım Yaşamları Karartmayalım, At Çiftliğinde Projeler, Dilenciliği Meslek Edindirmeyelim, Pencerem Kapım Güvenli Yapım, Telefonla Dolandırıcılık Mağduru Olmayalım, Öğrencilerimiz Geleceğimiz, Trafikte Eğitimli Çocuklar Projeleri ile genel faaliyet ve çalışmalar yürütülmeye devam etmektedir.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce yürütülen genel faaliyet ve çalışmalarında öğrencilere yönelik (1) bilgilendirme toplantısı düzenlenmiş; hane, işyeri, okul, resmi kurum, özel kurum, umuma açık yerler ile yüz yüze yapılan görüşmelerde (1.719) bilgilendirme faaliyetinde bulunulmuş, engelli, sokak çocuğu, yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza yönelik (58) sosyal yardım faaliyeti, (3) sosyal etkinlik ve (5) suç mağduru vatandaşımıza destek ziyareti gerçekleştirilmiştir.

Toplum Destekli Polislik çalışmaları kapsamında; asayiş ve güvenlik konularında emniyet birimlerine (9) bildirim ayrıca güvenlik açısından risk oluşturan metruk yapıların yıkılması veya güvenlik tedbiri alınması hakkında ilgili belediyelere (7) bildirim olmak üzere toplam (16) bildirimde bulunulmuştur. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü kurumsal e-posta adresine gelen (4) talep ve bildirim cevaplandırılarak gereği yapılmıştır.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüzce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle; İlimizde bir okulda (43) öğrenciye Türk Bayrağı ve Türk Bayrağı logolu şapka hediye edilmiştir. 19 Ekim Muhtarlar Gününde muhtarlarımızın günleri kutlanarak kadın muhtarlarımıza karanfil takdim edilmiş, 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası münasebetiyle Kızılay Toplum Merkezi Müdürlüğü ziyaret edilmiş ve personeline karanfil takdim edilerek günleri kutlanmıştır.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce; İlimizde (400) kadın vatandaşımıza Kadın Acil Destek (KADES) uygulaması tanıtılmış ayrıca hırsızlık olayları ile mücadelede güvenlik kamerası taktırılması konusunda (59) işyerine bilgilendirme faaliyeti yapılmıştır.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü proje, genel faaliyet ve çalışmalarında 15 Ekim 2020-15 Kasım 2020 tarihleri arasında toplam (4.790) vatandaşımıza ulaşılmıştır. Koronavirüs (Covid-19) salgın hastalığı ile mücadelede maske takılması, sosyal mesafe kuralı ve hijyen konularına önem verilmesi hakkında taksi durakları, güzellik salonları, kuaför/berber salonları, alışveriş merkezleri ile cami ve pazar yerlerinde toplam (43) bilgilendirme faaliyeti yapılmış, ayrıca Genel Güvenlik ve Asayiş, Hırsızlık, Dolandırıcılık, Kadın Acil Destek (KADES) konuları ile ilgili (3.174) adet broşür, afiş, sticker vb. bilgilendirme ve bilinçlendirme materyali dağıtılmıştır.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!