Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

TSYD Sivas Şube Başkanı Çağlayan’dan Başkanımız Otyakmaz’a Tablo

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan, ülkemizi UEFA Avrupa Ligi’nde temsil edecek Demir Grup Sivasspor’umuza başarılar dileyerek günün anısına Yönetim Kurulu Başkanımız Mecnun Otyakmaz’a tablo takdim etti.

Üzerinde Başkanımız Mecnun Otyakmaz’ın resminin bulunduğu bir elinde Süper Lig, diğer elinde ise UEFA logosunun yer aldığı yağlıboya tablosu Sivas Valisi Salih Ayhan ile birlikte TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan tarafından Mecnun Otyakmaz’a hediye edildi.

Vali Salih Ayhan, UEFA müsabakalarında takımımıza başarılar diledi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz ise, tablo için TSYD Sivas şubesine teşekkür ederek, “Avrupa yolculuğuna hazırlanıyoruz. Ülkemiz adına bu müsabakalardan iyi bir skorla dönmek istiyoruz. Takımımıza güveniyorum. İnşallah başarılı bir şekilde ülkemize döneriz. Bizleri destekleyen herkese teşekkür ederim.” dedi.

 

TSYD Sivas Şube Başkanı Çağlayan’dan Başkanımız

TSYD Sivas Şube Başkanı Çağlayan’dan Başkanımız Otyakmaz’a Tablo TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan, ülkemizi UEFA Avrupa Ligi’nde temsil edecek Demir Grup Sivasspor’umuza başarılar dileyerek günün anısına Yönetim Kurulu Başkanımız Mecnun Otyakmaz’a tablo takdim etti. Üzerinde Başkanımız Mecnun Otyakmaz’ın resminin bulunduğu bir elinde Süper Lig, diğer elinde ise UEFA logosunun yer aldığı yağlıboya tablosu Sivas […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!