Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

BİZİM DÖNEMİMİZDE HER MAHALLEMİZE EŞİT HİZMET GİDECEK”

 

Sivas Belediyesi altyapı ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Alibaba Mahallesi Âşık Veysel Bulvarı’nda da altyapı çalışmaların gerçekleştiren ekipler bir yandan da kaldırım çalışmalarına başladı. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hilmi Bilgin her mahalleye eşit hizmet edileceğini söyledi.

 

İnsan odaklı çalışmalar yapan Sivas Belediyesi şehrin farklı bölgelerinde planlanan şekilde altyapı ve üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Bu Kapsamda Alibaba Mahallesi Âşık Veysel Bulvarı’nda da aralıksız çalışan ekipler hem bölgenin altyapı çalışmalarını tamamlıyor hem de bölgeye değer katan üst yapı çalışmalarını sürdürüyor.

 

Gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Başkan Yardımcısı Levent Olgun ve Özbelsan Genel Müdürü Ahmet Kuzu’dan bilgi aldı. Çalışan ekiplerle sohbet eden Başkan Bilgin esnafları ve Cem Vakfını ziyaret etti.

 

Gezi de Başkan Bilgin’e Alibaba Mahalle Muhtarı İbrahim Tozkoparan, Orhan Gazi Mahalle Muhtarı Dursun Yıldız ve Cem Vakfı Şube Başkanı Ünal Karataş’ta eşlik etti.

 

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Alibaba Mahalle Muhtarı İbrahim Tozkoparan ve Orhangazi Mahalle Muhtarı Dursun Yıldız, yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirerek Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve ekibine teşekkür ettiler.

 

Cem Vakfı Başkanı Ünal Karataş’ta “Alibaba Mahallesi hizmete aç bir mahalle bize verilen sözler vardı ve bugün sözleri yerine getiriliyor. Özelikle altyapı, kaldırım peyzaj çalışmaları mahallenin güzel bir görünüme kavuşmasına vesile olacak. Çalışmalara olumlu geri dönüşler alıyoruz. Alanda çürüyen bazı ağaçlar var bu ağaçların yerine yeni genç ağaçlar dikilecek bu konularda bize bilgi verildi. Özellikle çalışmalar esnasında ağaç kesimi yapılıyor diye ön yargılı davranılmamasını da rica ediyoruz. Yine bulunduğumuz yer Âşık Veysel Bulvarı girişine de Âşık Veysel heykeli yapılacak, çalışmalar çok iyi bir şekilde ilerliyor. Bu çalışmaları yapan Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin ve ekibine teşekkür ediyorum.” dedi

BİZİM DÖNEMİMİZDE HER MAHALLEMİZE EŞİT HİZMET GİDECEK.

BİZİM DÖNEMİMİZDE HER MAHALLEMİZE EŞİT HİZMET GİDECEK”   Sivas Belediyesi altyapı ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Alibaba Mahallesi Âşık Veysel Bulvarı’nda da altyapı çalışmaların gerçekleştiren ekipler bir yandan da kaldırım çalışmalarına başladı. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hilmi Bilgin her mahalleye eşit hizmet edileceğini söyledi.   İnsan odaklı çalışmalar yapan Sivas Belediyesi […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!