Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
 • Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sarıgül Mardin de konuştu.
  Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sarıgül Mardin de konuştu.
 • Muharrem İnce’nin İlk Belediye Başkanı Belli Oldu
  Muharrem İnce’nin İlk Belediye Başkanı Belli Oldu
 • Meteoroloji uyarmıştı… Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yoğun kar ve fırtına uyarılarının ardından Edirne’de beklenen yağış başladı. Hava sıcaklığının 8 derece ölçüldüğü kentte meteoroloji yetkilileri, kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar yoğun şekilde devam edeceğini aktardı.
  Meteoroloji uyarmıştı… Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yoğun kar ve fırtına uyarılarının ardından Edirne’de beklenen yağış başladı. Hava sıcaklığının 8 derece ölçüldüğü kentte meteoroloji yetkilileri, kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar yoğun şekilde devam edeceğini aktardı.
 • MAHALLELER KÖYE DÖNÜŞECEK
  MAHALLELER KÖYE DÖNÜŞECEK
 • MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN KİRACI ESNAFINA BÜYÜK DESTEK
  MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN KİRACI ESNAFINA BÜYÜK DESTEK
 • KİGADER DEN DEVA PARTİSİNE  ZİYARET
  KİGADER DEN DEVA PARTİSİNE ZİYARET
 • ARIK ESNAFIN İSYANINI DİLE GETİRDİ.
  ARIK ESNAFIN İSYANINI DİLE GETİRDİ.
 • BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI
  BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI
 • KAYSO haber
  KAYSO haber
 • ÇEVREYE DOST BELEDİYEDEN LED TEKNOLOJİSİYLE 1 YILDA 2,5 MİLYON TL TASARRUF
  ÇEVREYE DOST BELEDİYEDEN LED TEKNOLOJİSİYLE 1 YILDA 2,5 MİLYON TL TASARRUF
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
BAŞKAN PALANCIOĞLU, ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI
BAŞKAN PALANCIOĞLU, ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Anneler Günü dolayısıyla bir açıklama yaparak tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Bir çiçekçiye uğrayarak annesi ve eşi için çiçek alan Başkan Dr. Palancıoğlu, “Bugün...
10 Mayıs 2020 19:13
Font1 Font2 Font3 Font4

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Anneler Günü dolayısıyla bir açıklama yaparak tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Bir çiçekçiye uğrayarak annesi ve eşi için çiçek alan Başkan Dr. Palancıoğlu, “Bugün Anneler Günü. Bizde bu vesile ile bir çiçekçiye uğrayarak çiçek aldık. Bir insanı mutlu etmek çok kolay ve çok güzel. Bir çiçek ile eşinizi annenizi lütfen sevindirin. Belki bugün özel bir gün ama sadece bugüne özel bir kutlamada yapılmamalı. Bizim için her gün anneler günü. Yılın 365 günü onları sevmeli, saymalı ve kıymetini bilmeliyiz. Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. Hayatımızın her anında yanı başımızda olan, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz; ilk öğretmenimiz, yaşamımızdaki en büyük hazinemizdir. Bende bugün bu güzel çiçeklerden alarak eşime, anneme ve kızlarıma hediye edeceğim. Bu vesile ile iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin mübarek ellerinden öperek Anneler Günü´nü kutluyorum. Ayrıca şehit annelerimizin de günlerini kutluyor, ahirete göç etmiş olan annelerimize de, Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyorum.” dedi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!