Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
Son Haber Kayseri
En Çok Görüntülenenler
Son Haber Kayseri

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kent Ekmek Fabrikası’ında ürettiği ekmekleri mahalle mahalle vatandaşlara ulaştırdı

BÜYÜKŞEHİR MAHALELERE EKMEK GÖTÜRDÜ

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile 31 ilde uygulanan iki günlük sokağa çıkma yasağı kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Kent Ekmek Fabrikası’ında üretilen ekmeklerin mahallelere dağıtımı yapıldı.

 

Haftasonu için 30’u büyükşehir olmak üzere toplam 31 ilde İçişleri Bakanlığı Genelgesi ile uygulanan sokağa çıkma yasağı kararı sonrasında Büyükşehir Belediyesi, Kent Ekmek Fabrikası’nda vatandaşların ekmek ihtiyaçlarını karşılamak için üretimi arttırarak 7/24 esasıyla çalışmaya başladı. Üretilen ekmekler Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri ve Kent Ekmek ekipleri tarafından mahalle mahalle gezilerek vatandaşlara dağıtıldı. Gerçekleştirilen ekmek dağıtımı esnasında Zabıta ekipleri sosyal mesafe kurallarına uyulması noktasında azami gayret gösterdi. İki gün için uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı süresinde Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler tüm mahallelerde ekmek dağıtımını gerçekleştirecek.

 

BÜYÜKŞEHİR MAHALELERE EKMEK GÖTÜRDÜ

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kent Ekmek Fabrikası’ında ürettiği ekmekleri mahalle mahalle vatandaşlara ulaştırdı BÜYÜKŞEHİR MAHALELERE EKMEK GÖTÜRDÜ İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile 31 ilde uygulanan iki günlük sokağa çıkma yasağı kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Kent Ekmek Fabrikası’ında üretilen ekmeklerin mahallelere dağıtımı yapıldı.   Haftasonu için 30’u büyükşehir olmak üzere toplam 31 ilde İçişleri Bakanlığı […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa
error: Sağ Tuş Engeli!